Fabryka Druku
oferta
druk cyfrowy
kontakt
 
oferta
 
Fabryka Druku Sp. z o.o., powstała z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług przede wszystkim dla środowiska wydawniczego. Pragniemy specjalizować się w druku dziełowym, upowszechniając korzyści płynące z zastosowań cyfrowych technik produkcji publikacji niskonakładowych. Nasze usługi, doceniane się są przez rosnąca wciąż rzeszę wymagających i zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania poligraficzne, począwszy od druku czarno-białego i kolorowego, po czynności introligatorskie (oprawa broszurowa-klejona, zeszytowa, twarda), a także precyzyjne przycinanie do formatu.

Jako jedna z niewielu firm w tej branży mamy świadomość nie tylko zalet stosowanej przez nas technologii, ale również jej niedostatków i słabych stron. W każdej chwili służymy Państwu doradztwem i ewentualnym wsparciem ze strony zaprzyjaźnionych firm z branży poligraficznej (drukarń offsetowych, specjalistycznych zakładów introligatorskich).

Pozwólcie nam Państwo przekonać Was, że jesteśmy partnerami godnymi zaufania, do których zawsze i z każdą kwestią możecie się zwrócić.
 
Nasze wydruki powstają na najnowocześniejszych maszynach cyfrowych wiodących światowych producentów. Druk cyfrowy jest innowacyjną technologią, która dynamicznie rosnącą popularność zawdzięcza niespotykanym dotąd parametrom jakości oraz szybkości wydruku.
Drukujemy na maszynach XEROX


Fabryka Druku zmieniła swój adres - zapraszamy na Bielany
© Fabryka Druku Sp. z o. o., ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 6, 01-943 Warszawa, tel. 0 22 834 92 66, fax 0 22 834 42 74
Fabryka Druku - nasza drukarnia | oferta | technologia - druk cyfrowy | kontakt | polityka prywatności